ObrazekLokomotiva České Velenice - SK Ševětín 1:3 ( 1:2 )

goly: 14. Kamiš - 17. Pícha Michal , 20. Frühbauer Norbert , 87. Pícha Michal

červená karta : 0:1 - 69. Frühbauer Norbert (po druhé žluté)

sestava Ševětín:

NOVOTNÝ Lukáš - LUDVÍK Radek, HANOUSEK Miroslav, PETŘÍK Petr, JOZA Tomáš - ČADA Roman ,
                               FRÜHBAUER Norbert, NOVOTNÝ Milan (88. CHALUPA Václav), LUDVÍK Jiří - PÍCHA Michal, LUKUCZ Milan

trenér: Widner Miroslav

V utkání, které se odehrávalo za stálého deště se domácí dostali do vedení již ve 14. minutě, když střelu před velkým vápnem si do vlastní sítě nešťastně ztečoval za záda brankáře Novotného hostující obránce Petřík .Ševětínští , ale hned odpověděli a to v 17. minutě po centru z pravé strany poslal míč do pokutového území domácích Hanousek a po prodloužení Lukucze srovnávál na 1:1 Pícha. Ve 20. minutě hosté stav otočili a to po přihrávce z levé strany našel Lukucz rozběhnutého Frühbauera, který střelou k pravé tyči překonal domácího brankáře a zvyšoval na 1:2.
 Od 69. minuty hráli domácí v početní výhodě když za druhou žlutou po faulu, dostal červenou kartu ševětínský Frühbauer. V 88. minutě hosté o výsledku rozhodli golem na 1:3, výborně hrajícím Píchou.
Ševětínští tak po druhé za sebou vezou z hřiště soupeřů tři body a vyhoupli se v tabulce na pěkné třetí místo za Novosedly s kterými se střetnou v následujícím kole.