2

KRÁL Radan

46. min

Trenér: NOVOTNÝ Milan

„Ze základu nám chyběli tři lidi. První poločas byl vyrovnaný, po dvaceti minutách jsme dali vedoucí gól a do poločasu nastřelili břevno a tyč. Hosté po nepřímém kopu hlavou vyrovnali. O poločasu bylo v kabině rušno, trenér Novotný hráčům domluvil a ve druhé půli jsme měli převahu, kterou jsme vyjádřili druhým gólem z penalty.“

Tkalců Václav

88. min

Řežábek Pavel

Trenér:  JESENSKÝ Vladimír (otištěno s Jindřichohradeckých listů)

„ Byl to remízový zápas a my jej prohráli z vymyšlené penalty. Nemá cenu se v tom ale dál pitvat. Navíc nám chyběli čtyři hráči základní sestavy, přesto jsme byli domácímu celku vyrovnaným soupeřem.“

-----------------------

Hodnocení zápasu:

Zajímavostí je,že s  mužstvem Nové Bystřice se domácí tým střetl v posledním kole loňské sezony (to Ševětín zvítězil doma 3:1)  a hnedka i v úvodním zápase nové sezony. Ševětín nastoupil k zápasu bez Čady (dovolená) , Dvořáka a Frühbauera (zranění).

Na obou dvouch mužstvech bylo znát, že se jedná o první kolo soutěže. Domácí měli v prvním poločase navrh, ale branku se dlouho nedařilo vstřelit,až v 32. minutě po rohu na dvakrát překonal hostujícího brankáře Urbana Kisvetr a bylo to - 1:0. Do poločasu se ještě podařilo hostujícímu mužstvu vyrovnat, když se hlavou trefil ve 41. minutě Chuda – 1:1. Po přestávce domácí nastřelili dvakrát břevno a jednou tyč. V 77. minutě faulovali hosté domácího Matějku v pokutovém území a rozhodčí Štika nařídil penaltu. Tu bez problémů proměnil kapitán  v barvách Ševětína Miroslav Hanousek. Domácí měli po celý zápas herně navíc a vyhráli i na počet neproměněných příležitostí. V dalším kole Ševětín zajíždí v sobotu na půdu nováčka I.B třídy a tím je Nová Včelnice.

STK projednala zápis z  1. kola mistr. utkání I.B mužů “D * Chlum/K.Řečice

V zápisu HR a DS je napsáno, že hostující oddíl nastoupil k utkání bez RP pouze na OP. Rozhodčí provedl kontrolu totožnost hráčů dle článku 35 SŘ

Do zasedání STK zaslal oddíl dopis s vysvětlením, že do pátku oddíl neobdržel RP jednoho hráče.

STK upozorňuje oddíl K. Řečice, že toto vysvětlení je v příkrém rozporu s čl. 13/5  SŘ.

STK zjistila na registračním oddělení ČMFS, že hráč uvedený v zápise pod. číslem 6 (Kalina Bohumil) nebyl v době zápasu (18.8.2007) hráčem K. Řečice. Jeho přeregistraci z oddílu J.Hradec do oddílu K.Řečice provedlo registrační oddělení ČMFS v pondělí 20.8.2007 !

STK rozhodla na základě platných předpisů (SŘ  čl. 58/8h.) takto :

**  utkání 1. kola I.A mužů sk.“D

Chlum/K.Řečice  se kontumuje 3:0 + 3 body pro Chlum

STK uděluje oddílu K.Řečice pořádkovou pokutu ve výši 2000 Kč za hrubé nerespektování odstavce 4 a 5 čl. 13 SŘ.

Pokuta se uděluje dle RS příloha 10 odstavec o.

Pokuta  bude oddílu strhnuta ze zaplacené vkladové zálohy

STK předává vedoucího Beníška Zdeňka k řešení DK

------------------------------------------------------------------------------------------------

STK projednala zápis z  1. kola mistr. utkání I.B mužů “D * Třebětice/Slavonice

V zápisu HR je napsáno, že hostující oddíl nastoupil k utkání bez RP pouze na OP. Rozhodčí provedl

-5-

kontrolu totožnost hráčů dle  článku 35 SŘ.

Do zasedání STK došel od oddílu Slavonice dopis s vysvětlením, že do pátku 18.8.2007 neobdrželi RP hráčů z hostování a přestupů, které zaslali na registrační oddělení ČMFS. Z tohoto důvodu všichni hráči nastoupili na OP.

STK upozorňuje oddíl Slavonice, že toto vysvětlení je v hrubém a příkrém rozporu s čl. 13/5  SŘ.

STK zjistila na registračním oddělení ČMFS, že hráč uvedený v zápise pod číslem 4 (Blecha Fr.) neměl v době zápasu (19.8.2007) ukončené hostování, dále hráč č. 7 (Adámek M.) byl v době termínu zápasu hráčem Jaroslavic, hráč č. 8 (Balík V.) byl v době termínu zápasu hráčem Dynama ČB a hráč č. 10 (Raška J.) byl v době termínu zápasu hráčem Dačic.

Třebětice/Slavonice  se kontumuje 3:0 + 3 body pro Třebětice

STK uděluje oddílu Slavonice pořádkovou pokutu ve výši 5000 Kč za hrubé nerespektování odstavce 4 a 5 čl. 13 SŘ.