Trenér: WIDNER Miroslav

----------------------------------------------------------------

Sestava Třebětice: Koupil – Chalupa, Chvátal, Habr S., Habr J., Urbánek, Novák, Pokorný, Bastl, Choloděnko (Novák), Piler (Fedra)

Trenér: BASTL Josef

Mužstvo Třebětic dorazilo k zápasu do Ševětína v lehce oslabené sestavě a po celý zápas tahalo za kratší konec. Na pěkně upraveném trávníku a za slunečného počasí, měli domácí hráči po celou dobu utkání více ze hry, ale nemohli se proti bránícímu mužstvu Třebětic brankově dlouho prosadit. Nejprve v 9. minutě Dvořák centroval na Kříhu a ten střílel vedle branky hostů, ale o minutu později se již mohl stav změnit, jenže Dvořák po milimetrovém centru od Frühbaura mířil z malého vápna taktéž vedle pravé tyče Koupilovi branky. Do další vyložené šance se dostal ve 31. minutě ševětínský Kříha , ale vysoko přestřelil. V 39. minutě se stav skóre již změnil. Domácí exekutor trestných kopů Míra Hanousek zahrával standardní situaci zhruba z 25 metrů a krásnou střelou přes zeď k tyči poslal domácí do vedení 1:0. Po celý první poločas hosté vážněji nezahrozili a tak jejich první střelu na branku ve 47. minutě vyrazil domácí Novodvorský na roh. V 64. minutě ještě Dvořák znovu z vyložené šance neskóroval, ale v 65. minutě po hezké přihrávce od Lukucze vystřelil křižně k tyči Frühbauer a bylo to 2-0 pro Ševětín. Ke konci zápasu měl ještě šanci vstřelit branku jak Kříha hlavou, tak i Pícha , ale nemířili přesně mezi tyče. Ševětín byl v zápase lepší a zaslouženě vyhrál, Třebětice se zaměřili pouze na obranu se kterou neuspěli.