Jdi na obsah Jdi na menu

16:30 hodin – 5. kolo

SK ŠEVĚTÍN – OBAL ROZKOŠ KUNŽAK          4:1  (1:0)

Branky: 20. a 53. LUKUCZ Milan, 76. LUKUCZ Ondřej, 90. SUCHAN Jakub – 82. POPELA Petr

SUCHAN Jakub

46. min

LUDVÍK Radek

81. min

JOZA Vojtěch

74. min

Trenér: NOVOTNÝ Milan

Milan Novotný (Ševětín): „Měli jsme potíže se sestavou, neboť několik hráčů je na marodce. Zápas průměrné úrovně jsme vedli 3:0 a všichni začali bezhlavě útočit. Toho bojovní hosté využili z brejku ke snížení. Klid na naše kopačky přinesla čtvrtá branka šestnáctiletého Jakuba Suchana.“

ROZPORKA Miroslav

71. min

Trenér:  Beránek Miloslav

Petr Popela, asistent trenéra Obalu Kunžak (14.): „Z hlediska pozice, v níž se naše mužstvo nachází, ,jsme přijeli do Ševětína minimálně pro bod. Provedli jsme některé změny v sestavě a hned od první minuty aktivně napadali domácí již na jejich polovině. Ševětín však velmi pozorně bránil a rychlou kombinační hrou po zemi přecházel do protiútoků. A jak to už v posledních zápasech bývá, inkasujeme vždy z brejků. Domácí po přestávce přidali další dva góly, na které jsme odpověděli již pouze snížením. Stále proto zůstáváme bez bodů. Za zmínku stojí, že oživení do naší hry přinesl Petr Leitgeb, který  přišel na roční hostování z Dačic a určitě pro nás bude posilou.“

----------------------------------------------------------

Hodnocení zápasu:

Za fotbalového počasí  nebylo na začátku poznat, že do Ševětína zavítal poslední tým tabulky, kterým  je  Kunžak. Do první vážnější šance se dostal v páté minutě Ondřej Lukucz , když jeho lob přes brankáře vykopl z branky obránce Kunžaku. Ve 20. minutě se již stav měnil a po akci Hanouska a Ondry Lukucze skóroval poprvé Milan Lukucz. 1-0. Do konce prvního poločasu byl Ševětín aktivnější, ale skóre se  nezměnilo a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro Ševětín. Po změně stran byli domácí jasně lepším týmem a v 53. minutě to bylo již 2:0, když zvyšoval podruhé Milan Lukucz po přihrávce od Dvořáka. V 76. minutě po přihrávce od Vojty Jozy a  Míry Hanouska přidal Ondřej Lukucz střelou k tyči třetí branku do sítě Kunžaku. 3-0.  V 82. minutě hosté z brejku snížili na 3:1 Petrem Popelou, ale na konečných 4:1 pro Ševětín ještě upravil v 90. minutě, po akci Ondry Lukucze střelou z velkého vápna do odkryté branky, teprve šestnáctiletý Jakub Suchan. Domácí si tak v pozměněné sestavě vinou zranění (Pícha, Ludvík R., Novodvorský, Kisvetr) a trestem Jardy Matějky  připsali „povinné“ tři body.

K zápasu opět nedorazil delegovaný okresní pomezní rozhodčí.