Jdi na obsah Jdi na menu

17:00 hodin – 24. kolo

Branky: PÍCHA Michal 2, KŘÍHA Vladimír, LUKUCZ Milan, LUDVÍK Radek,  DVOŘÁK Marcel  -- KALINA Bohumil, MARKES František

CHALUPA Václav

76. min

12

PÍCHA Michal

útok

13

LUDVÍK Jiří

65. min

Hodnocení zápasu:

Po minulé prohře v Chlumu chtělo mužstvo naplno bodovat. Domácí se ujali vedení, když na světelné časomíře byla teprve 5. minuta a to po akci Kříhy, který mohl zakončovat, ale našel ještě lépe postaveného Píchu (1-0). Po úvodní brance přebralo mužstvo Ševětína hru do svých rukou a vypracovalo si několik šancí, ale branku vstřelit nedokázalo. V 16. minutě fauloval před velkým vápnem domácí Čada a následoval trestný kop, který krásnou střelou pod horní tyč proměnil hostující kapitán B. Kalina (1-1).

Za toho stavu se Ševětín snažil dále útočit ale neproměněných šancí stále přibívalo, například Dvořák trefil pouze břevno a Pícha zahrál míč z blízkosti pouze do brankáře Řečice. Když už to vypadalo, že do kabin se půjde za nerozhodného stavu, proměnil svou šanci v branku ve 45. minutě domácí Kříha. (2-1).

Po prvním poločase, jakoby nastoupilo jiné hostující mužstvo a inkasovalo ještě čtyři branky. Nejprve na 3-1 zvyšoval svou druhou dnešní brankou Pícha, poté na 4-1 proměnil v branku sólo po pravé straně Ludvík Radek a za chvilku na to zahrával trestný kop Milan Lukucz a po jeho gólu to bylo již 5-1 pro Ševětín. Na hřišti to v tu chvíli vypadalo na pořádnou nadílku do branky hostujícího Fibicha, ale byly to naopak hosté, kteří po ojedinělé akci, kdy přečíslily domácí obránce vstřelily druhou branku, konkrétně Martes(5-2).  Za tohoto stavu domácí mužstvo nepřestávalo útočit a byl na světě krásný fotbalový moment, když domácí Dvořák neohroženě přošel do velkého vápna a místo střely volil slalom mezi dvěmi hráči Řečice a brankářovi udělal na malém vápně „hokejový blafák“, po té už měl snadnou práci poslat míč do prázdné brány. (6-2)

Ševětín byl dnes jasně lepší a zaslouženě vyhrál, poděkování také patří rozhodčím za výborný výkon.