DVOŘÁK Marcel

Útok

Trenér:  Novotný Milan

--------

Milan Novotný (Ševětín): „Oba týmy nastoupily bez několik opor a předváděly pohledný fotbal. Na začátku druhé půle jsme se ujali vedení, ale místo zvýšení náskoku jsme těsně před koncem inkasovali vyrovnávací gól.  Zklamáním byla neúčast hlavního rozhodčího, protože pomezní, který ho nahradil, utkání nezvládl.“

--------------------------------------------------

Hodnocení zápasu:

---------

K zápasu se nedostavil hlavní rozhodčí a tak se oproti plánovanému začátku v 16 hodin začínalo o 30. minut později. V prvním poločase se hrálo spíše na polovině hřiště a do velké šance se dostal  v 15. minutě ševětínský Radek Ludvík, ale snažil se přelobovat brankáře, ale to se mu nepovedlo a zamířil nad domácí branku. Ševětínská obrana nepustila domácí do vážnější šance a střely všechny neškodil brankář Novodvorský.  V 64. minutě se již stav měnil a po přihrávce od Ondry Lukucze se nemýlil Marcel Dvořák a střelou do protipohybu domácího golmana poslal hosty do vedení. V 70. minutě se ocitl před domácím brankářem sám Ondra Lukucz, ale zvýšení na 2:0 míč namířil přímo do brankáře. Domácím se podařilo srovnat hlavou 3. minuty před koncem zápasu na konečných 1:1. Jeden bod z hřiště vedoucího týmu tabulky si tak odvezly hosté ze Ševětína.