Jdi na obsah Jdi na menu

17:00 hodin – 21. kolo

SOKOL SLAVONICE - SK ŠEVĚTÍN      1:3       (0:0)

Branky:84. Balík – 52. Hanousek Miroslav (pen.), 57. Kříha Vladimír, 62. Lukucz Milan

ČADA Roman

46. min

CHALUPA Václav

89. min

Trenér: WIDNER Miroslav

----------------------------------------------------------------

Sestava Slavonice: Pospíchal– Bártů, Bodlák, Kopal, Kučera, Chalupa, Křižan, Jahoda( Kubeš), Raška, Novák (Štábách), Balík

2:3

V krásném areálu a na výborně připraveném terénu, který má tým ze Slavonic k dispzici, začali lépe domácí. Kdyby byl stav v 6. minutě pro domácí 2:0, tak by se nemohl nikdo divit! Ve 2. minutě domácí hráč hlavičkoval do břevna a následnou dorážku reflexivně vyrážel dnes výborně chytající hostující brankář Novodvorský. Za dvě minuty na to vyhlavičkovával míč za již překonaným ševětínským brankářem z brankové čáry Lukáš Kisvetr.  A tak jenom díky těmto zákrokům se stav neměnil. Na tuto situaci musel reagovat ševětínský trenér Widner a Horáka poslal z útoku do středu zálohy, Dvořáka na pravou zálohu a lukucze do útoku. Domácí předváděli ze začátku utkání výborný výkon a bylo jen štěstí, že se jim nepodařilo vstřelit branku. Ševětínští dokázali zahrozit až v 9. minutě střelou Dvořáka na branku domácích. V 17. minutě opět zahrozili domácí z trestného kopu, ale znovu se jim brankáře hostí nepodařilo překvapit a ten míč  vyrazil na roh. Až ve 24. minutě zahrával Ševětín svůj první rohový kop. Do konce poločasu se ale stav nezměnil, ale domácí působili lepším a sehranějším dojmem.

O poločasové přestávce měl však  trenér Widner v hostující kabině důrazný pohovor a vystřídal nevýrazného Jiřího Ludvíka za Romana Čadu. Tyto tahy jakoby vzaly za své a Ševětín působil ze začátku druhého poločasu jako vyměněný. Domácí byli všude o krok pozadu a hosté pomalu, ale jistě přebírali iniciativu. V 50. minutě ještě Kříha trestný kop neproměnil, ale v 52. minutě po faulu na Milana Lukucze ve velkém vápně, zahrával pokutový kop Miroslav Hanousek a stav byl 0:1. O minutu později Kříha znovu neproměnil volný přímý kop. V 54. minutě Pícha nastřeli pouze břevno a tak stav byl stále 0:1. V 57. minutě již stav měnil, Kříha si postavil míč zhruba z 25-ti metrové vzdálenosti a krásnou brankou o tyč skóroval- 0:2. V dalších minutách domácí již působili zakřiknutým dojmem a tak nenápadnou přihrávku od Marcela Dvořáka proměnil v další krásný gól Milan Lukucz. V 62. minutě byl tak stav 0:3. Další kkrásný fotbalový moment přišel až v 84. minutě a to když zahrával přímý volný kop domácí Balík a nádhernou střelou k tyči snížil na 1:3. Po této brance se ale již stav nezměnil. Pouze došlo ke zranění hostujícího Píchy, který odnesl hlavičkový souboj krvavou, tržnou ránou a byl vystřídán Václavem Chalupou. V tu dobu se muselo utkání na několik minut přerušit a ševětínský hráč musel být odnesen na nosítkách. Ve druhém poločase předvedl Ševětín výborný výkon, který zúročil třemi góly. Ze strany Ševětína, by jsme chtěli poděkovat za první pomoc a zavolání záchranné služby  při závěrečném zranění Michala Píchy.