5:3

Olešnice - Třebětice

2:1

_______________________________________________

Hodnocení zápasu: V zápase třetího Ševětína, na půdě o záchranu bojujících Trhových Svinů, se ve 29. vteřině utkání,  podařilo rychlou brankou jarní posily Ševětína Jardou Matějkou  jít hostujícímu mužstvu do vedení a stav byl 0:1. Ve 4. minutě se mohl stav opět měnit, když z půlky hřiště běžel sám na brankáře domácích  ševětínský Lukucz, ale neproměnil. Ve 24. minutě přihrával Miroslav Hanousek na gól Michalu Píchovi a ten se nemýlil a hosté ze Ševětína vedli již 0:2. Po této brance se snesla kritika na rozhodčího z domácí lavičky a odnesl to červenou kartou náhradní brankář Pavel.  Po obdržené brance domácí hru lehce otevřeli a po falu zahrával domácí Švec ve 30.minutě přímý volný kop z 25. metrů a míč, který lehce sklouznul po mokrém terénu skončil za zády Novodvorského. Stav byl tak 1:2 pro Ševětín a do poločasové přestávky ho nezměnil ani hostující Horák, jenž v 39. minutě hlavičkoval těsně vedle a velkou šanci neproměnil ani ševětínský Matějka, který se ocitl sám před brankářem domácích.  Ve druhém poločase měl Ševětín  mírnou převahu, ale Pícha zase v 58. minutě ze samostatné akce z poloviny